Omdat ChrisTrains gevestigd is in de Verenigde Staten, zijn de normale openingstijden van 14:00 tot 04:00 uur Midden-Europese tijd (CET).
As ChrisTrains is based in the USA, the normal hours of operation are 14:00 - 04:00 CET.

Chris is momenteel met vakantie, waardoor de beantwoording van supporttickets vertraging zal oplopen.
Chris is currently on vacation so there will be a delay in answering support tickets.

Het spel opnieuw instaleren? Je hoeft niet ChrisTrains products ook opnieuw instaleren.

De producten van ChrisTrains kunnen maximaal 10 keer geactiveerd worden (zie hier). Het is hierbij belangrijk dat als u de game, om welke reden dan ook, opnieuw installeert, dat de producten van ChrisTrains niet opnieuw geïnstalleerd hoeven te worden. 

Zolang u de originele game-map niet van uw harde schijf verwijdert, zullen ChrisTrains-producten zoals gewoonlijk in de game verschijnen zodra de game opnieuw is geïnstalleerd.

De enige reden om een ChrisTrains-product opnieuw te installeren, is normaal gesproken als u een nieuwe installatie op een nieuwe computer uitvoert, of om een of andere reden de gamemap hebt verwijderd